Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda       Çanta

Yeni sezonun can alıcı çantaları

14.09.2013 Tarihinde yayınlandı

Giambattista Valli markası ilk çantası Le Valli le görücüye çıktı.. Küçük bir mücevher havasındaki bu çantanın içinde smarphone 'unuzu koymanız için bir bölüm bile düşünülmüş.. 1400 euro civarında satışa sunulan Le Valli bu kışa damga vuran çantalardan biri olacak..

pochette de Valli

chloe

Chloe'de  yeni modeli Baylee modeli ile bu sezona yeni bir çanta ile girdi. Ben tipini çok sevdim.Çanta konusunda hep iddialı olan chloe iki sene aradan sonra bu kış farklı bir model ile vitrinlerde ki yerini aldı. Paris'te 1500 eurodan başlayan fiyatlarla satışa çıkan Baylee'nin devekuşu, krokodil derisi çeşitlerinin yanı sıra çok farklı renkleri de mevcut.

Louis Vuitton'dan da yeni bir model var.SC de Louis Vuitton yani Sophia Capolla de Louis Vuitton hoş bir dokunuş ile klasik LV çantalara bir hava katıyor.

 

Alexandre  Wang tasarımı Le dix bag de bu sezonun en gözde olacak çantaları arasında yer almaya hazırlanıyor.  Balenciaga'nın tasarımcısı Wang, yine oldukça iddali bir çanta ile bu sezona giriyor.

siz en çok hangisini beğendiniz?