Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       Otel

Thailand'da kendimi bir keyif balonuna aldım...

09.03.2014 Tarihinde yayınlandı

Çok şanslıyım gerçekten Thailand'a Hua Hin'e giden kuzenlerim hadi deyince bende onlara takıldım..Bu zaman da orada yer bulmak oldukça zor, onların sayesinde bu sorunu yaşamadım. Daha Chiva som'un kapısından girdiğiniz andan itibaren onların misafirperveliği karşısında keyifleniyorsunuz. Size ikram edilen lemongrass kokulu mendil ve soğuk lemongrass içeceği ile check in işlemlerinizi yapıyorsunuz.

Chivasom son 3-4 senedir Conde nast gibi oldukça prestijli yayınların dünyada ki en iyiler arasında gösterdiği spaların başında geliyor. Bangkok'tan araba le 3 saat ya da helikopterle yarım saatte ulaşabileceğiniz  HuaHin'in sahilinde yer alıyor...Cennet diyebileceğim bir yer. Thai pavillonların yanı sıra otel bölümünüde bulunduğu spa'da herkesin ihtiyaçına göre farklı programlar oluşturulmuş. Havuzun yanında ki A taste of siam adlı lokantada akşam yemekleri yemek bir başka keyif tek sorun sivrisinekler!!. Otelin içinde ki Emerald room adlı lokantada ise sabah kahvaltısı ve öğlen yemeğinde daha çok seçenek bulmanız mümkün. Danışmanınızın sizin isteğiniz doğrultusunda size hazırlayacağı detox yada normal programlar ve önereceği egzersizlerle burda kolaylıkla kilo verebiliyor ve kısa sürede kendinizi daha dinç ve mutlu hissediyorsunuz.Ben hergün denizde de uzun keyifler yaparak buarnın tadını çıkardım. computer , telefon, ıpad gibi tüm elektronik ürünlerin yasak olduğu için(ipadden kitap dahi okuyamıyorsunuz) gerçekten tamamen herşeyden uzaklaşıp kendinizle kalıp kafanızı boşaltabileceğiniz bir ortam yaratıyorsunuz.

spor aktiviteleri ve diğer sağlık alternatiflerini de saymakla bitiremem.

yoga pavillonunda yoga yapmak ayrı bir keyif gerçekten

yemekler bir harika.Özellikle cumartesi akşamları hazırlanan barbekü gecesinin lezzeti inanılmaz... Bu geceyi yöresel dans ve müziklede süsülüyorlar. eğer kendinizi dinlemek, keyif yapmak ve tamamen dinlenmek istiyorsanız burayı size tavsiye ederim...