Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Dekorasyon

H&M evdekorasyon dükkanı İstiklalde...

07.02.2016 Tarihinde yayınlandı

H&M Severek kullandığım bir marka...Şimdi  ilk ev eşyaları dükkanını İstiklal'de ki H&M in içinde 5. katında yerini aldı. Mağazanın en üst katı tamamen ev dekorasyon ürünlerine ayrıldı. Nevresimler, yastıklar, masa örtüleri, havlular, dekoratif vazolar, çerçeveler, mutfak gereçleri, saksılar, kesme tahtaları, tabaklar, kilimler, çocuk ve bebekler için ürünler ve daha bir çok ürün H&M kalitesi ve tasarımları ile en iyi fiyatlarla sunuluyor. Modern ve şehirli insanın ihtiyaç duyacağı her detay dekorasyon ve ev tekstili ürünlerinde İsveç’in yalın tasarımları ile buluşuyor. Bir evin her odası için; romantik, marin, country, eklektik ya da futuristik tarzlara hitap eden farklı alternatifler sunuluyor. Ürünler; her sezon abartılı bütçeler harcamadan iç mekanları güncellemek ve global trendleri yakalama imkanı sağlıyor.

H&M Home ürünleri her sezon dünyadaki dekorasyon trendleri doğrultusunda güncelleniyor. Bu ilkbaharda ise H&M Home ile her odada açık hava hissi hakim. Doğanın yemyeşil hissi ve el yapımı malzemelerin işlenmemiş havası temel temalar. H&M Home 2016 İlkbahar/yaz sezonunda yeşil tema beraberinde organik şekiller ve desenler getiriyor. Ahşap ve cam gibi doğal malzemelere odaklanılırken, iç mekan bitkileri için vazo ve kaseler öne çıkıyor.

“Doğa eve her zaman iyi bir his getiriyor. Bu sezon doğa ve yeşil temasının H&M Home koleksiyonlarının kalbinde olmasını ve doğal materyallerin otantik görüntüsünü çok seviyorum.’’ diyor H&M Home Tasarım Başkanı Evelina Kravaev Söderberg.

 Bu sezon H&M Home evinizde kişisel stilinizi yansıtmanız için çok geniş bir koleksiyon sunuyor;

-        Trendte bir kontrast yaratmak için doğadan esinlenen geometrik şekiller, bohem bir hava yaratan Moroccan desenleriyle birleşiyor. Tropik desenler ise eve neşe ve yazı anımsatan bir hafiflik hissi veriyor.

 -        Görüntüyü kolayca değiştirmek için yaprak ve palmiye desenli ya da Moroccan baskılı yastık kılıfları kullanırken kontrast yakalamak için ise modern geometrik desenlerden yararlanın.

 -        Kilimler her zaman sıcaklık ve karakter katıyor. Özellikle jüt halılar, el işi çağrışımıyla otantik bir atmosfer yaratırken abstrakt desenler cesur optik ilüzyonlar yaratıyor.

 -        Vazo ve saksılar sadece mükemmel dekorasyon öğeleri olmakla kalmıyor, taze kesilmiş çiçekler ve iç mekan bitkilerine ev sahipliği yaparak doğayı eve getiriyor.

 -        Moroccan temalı delikli fenerler bohem bir hava yaratıyor.

 -        Ahşap kesme tahtaları, işlevselliğin çekiciliğini kanıtlarken, mutfak için dekoratif bir mutfak olmazsa olmaza dönüşüyor.

 -        Koleksiyondaki özel parçalar Conscious serisinden yastık kılıfları, mutfak havluları ve runnerlar. H&M’in sürdürülebilir malzemelere yaklaşımı konusunda kararlılığını sergileyen bu seri, %100 organik pamuktan.