Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Dekorasyon

Serdar Gülgün'ün muhteşem kaplumbağaları

22.12.2013 Tarihinde yayınlandı

Serdar Gülgün çok sevdiğim bir arkadaşımdır..Onun o özgün zevki ile İrem Kınay'ın assouline zevki birleşince gerçekten iki senedir muhteşem işler çıkıyor. Grand Bazaar Kitabı bence çok keyifli bir kitap ..Yine Serdar'ın geçen sene yaptığı kaplumbağa serisi de çok hoştu ancak ben bu senekilere tek kelime ile vuruldum..Özellikle bir kaplumbagalı şamdan var ki bence uzun zamandır gördüğüm en hoş ev dekorasyon eşyalarının başında...

Uzun zamandır Bebğe gitmemiştim geçen gün gidince ilk assouline'dan başladım ...Bir kösede Felekşan'ın yaptığı güzel shaker ve cam aksesuarlar ve ona uygun kitaplar; diğer yanda Serdar'ın birbirinden güzel kamlumbağalı aksesuarları ....ve nerdeyse hepsini alabileceğim güzel kitaplar..İrem O kadar keyifli bir hava yarattı ki orda insanın çıkası gelmiyor.Geçen hafta Beymen Zorlu'nun içinde de bir yer açtı ancak ben Bebek assouline'ın o sıcacık ev havasını hiçbiryere değişmem..

assouline bebek,