Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Lifestyle

En pahalı telefon uygulamaları.......

22.03.2014 Tarihinde yayınlandı

Artık çoğu kimse akıllı telefonları kullanıyor ya da kullanmayı düşlüyor. Ipad, android, aplle satışları her geçen gün daha da artıyor.Durum böyle olunca da hergün yeni uygulamalar da itunes yada farklı sitelerde tüketici ile buluşuyor.Bunların bir kısmı bedava, birkısmı ise birkaç dolar değerinde oluyor.

Ancak öyle iki tane varki fiyatı uçmuş gitmiş. Bir tanesi  I am rich olarak anılan bir program.Ne var ki bu Apple store tarafından yasaklanmış ancak hala isterseniz internet üzerinden indirebiliyorsunuz.Bugüne ladar sadece 8 kişi indirmiş bu uygulamayı ve Itunes şikayet üzerine 1 gün içinde de uygulamayı kaldırmış.Uygulamayı indirenler ekranda sadece kırmız bir ışığın parladığını ve hiçbir işe yaramadığıı söyleyerek yakınmışlar. I am rich sadece 999 dolar!. anlayacağınız 8 kişi ekranlarında kırmızı bir işk parlasın diye 1.000 doları gözden çıkarmış.

İkinci pahalı olan uygulama gerçek olan bir uygulama...Her konuda concierge, sekreterlik servisi veren VIP Black adlı uygulamayı kullanabilmeniz için de sadece parayı verip  indirmeniz yeterli değil, ingiltere'de ki şirkete gerçekten mal varlığınız ve paranız  olduğunu da kanıtlamanız gerekiyor.Peki bunları yaptıktan sonra nasıl bir servis mi alıyorsunuz. Aklınıza gelebilecek herşeyi..ister jet kiralayın ister bir sinema bileti aldırın, ister bulunmayan bir çanta modelini onların yardımı ile bulun... anlayacağınız parayı verince hizmette sınır yok. Hatta isterseniz özel bir ada ya da bir tekne bile onların yardımı ile satın alabilirsiniz.