Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda       Tasarımcılar

Hermes hakkında bunları biliyor muydunuz?

20.04.2015 Tarihinde yayınlandı

Hermes markası dünyanın en ünlü ve pahalı lüks markalarının ilk sırasınd ayer alıyor.Özellikle Türkiye'de çantaları pek bir gözde. Pekii hanımlar siz bu çantalardan vazgeçemiyorsunuz ancak Hermes markası ile ilgili bu özelliklerden haberiniz varmı bakalım?

-Hermes markası e ticarete başlayan belkide ilk lux marka..2001 yılından beri online şatış yapıyor kendi sitesinden..

-Paris'te ki Rue de Sevres 'de ki dükkanın da bir kafeteria ve bir de kitapçısı bulunuyor, aynı zamanda da artık malzemelerin değerlendirilmesi ile elde edilen Petit h içinde bir bölüm yine sadece bu butikte var şimdilik.

-1994 yılında meşhur tutuncu kutusu ile paketleme Oscarı alan markanın bugün 188 farklı büyüklükte turuncu kutusu bulunuyor. Aslında ikonik turuncu kutuların orjinalı krem rengiymiş. ne varki II.dünya savaşı sırasında  malzeme bulamayınca  bu kutular turuncu olmuş.

-177 yıldır üretim yapan şirket  6.jenerasyon Pierre Alexis Dumas tarafından yönetiliyor.Yani kuruluşundan bu yana hala aynı aile tarafından, el değiştirmeden yönetilen belkide tek lüks textil markası.

-Hermes ismi yunan mitolojisinde ki Hermes tanrısından geliyor.

-Tüm dünyada 315 Hermes dükkanı bulunuyor şimdilik.