Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       Otel

Paris'te trendy bir otel...Hotel Costes

23.08.2012 Tarihinde yayınlandı

 

1991 yılında Costes kardeşlerin, tasarımcı Jacqus Garcia’ya yaptırdığı bu Paris’in ünlü otelin odaları  eğer minimalist bir zevke sahipseniz hiç size göre değil. Paris'in en ünlü caddelerinden biri olan  Rue Saint Honore’de 39 numarada bulunan otelin restaurantı ve barı otelden daha meşhur desem çok da yalan söylemiş olmam. Gerçekten özel bir müşteri kitlesine sahip olan otelde heran ünlü biri ile karşılaşabilirsiniz.


Son senelerde yaptığı müzik cd’lerine , mum , parfüm, seyahat bavulları gibi farklı şeylerde ekleyen Costes en son olarak ön tarafa açtığı çiçekçi dükkanı ile de farklılığını kanıtladı.


Hôtel Costes bence Paris’in çok özel, romantik  otellerinden biri.Ben Paris'te çok farklı otellerde konakladım ancak otel Costes kadar romatiğini henüz görmedim. Otelin en alt katında bulunan havuzu sadece mumlarla aydınlatılıyor..Seneler evvel ailece yaptığımız bir Paris gezisinde kaldığımız Costes otelin havuz bölümüne masaj için inmiş sonra ise havuz bölümünden çıkamamıştık..inanılmaz hoş müzik ve mumların ışığı altında insan havuzdan çıkmak istemiyor. Yolunuz Paris'e düşerse mutlaka deneyin derim.