Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       Lokanta

Karaiblerde bir bar..Basil's bar

22.08.2012 Tarihinde yayınlandı

Dün bahsettiğim Mustique adasında çok özel bir bar var..Adada ki tek bar-restaurant..Basil's bar.Adını sahibi Basil Charles'dan alan bar 1976 yılında açılmış ve hala dünyadaki en özel barlardan biri olma özelliğini koruyor.Biz 1991 yılında adaya gittiğimizde time out dergisi tarafından dünyanın en iyi barı seçilen bar,  bu ünvanı daha sonra birçok kez yeniledi..Prince William;  Kate Moss, Mick Jagger gibi ünlülerle en doğal şekilde karşılaşabileceğiniz bu barın en büyük özelliği dünya çapında bir iş adamını adadaki bahçıvanla ya da bir modeli bir kaptanla dans ederken görebileceğiniz bir doğallıkta.. Sabah 8.00den akşam 10.00 a kadar servis veren mutfağında istakoz en özel yemek,  ardından da hamburger geliyor.En populer içcekler ise Mustique Mule, Hurricane David ..tabii bunu yanında İtalyan ve şili saraplarıda mevcut..

 

Muzik festivali de düzenenlene bar için rezervasyon yaptırmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz www.basilsbar.com adresini ziyaret edebilir ya da 784.4888350 nolu telefonu arayabilirsiniz.Ancak ben dünyanın öbür ucuna bir bar için gidemem diyorsanız müjde Londra'da da Basil barın bir subesi bu haziranda açıldı. Goring Hotel'in (Beeston PLace'te)içinde bir BAsil bar var ancak tabii Caraiblerdeki gibi olması mümkün değil!!