Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Dekorasyon       Tasarım

Jetonlu satış makineleri evrim geçirdi

25.08.2012 Tarihinde yayınlandı

 

Hani hepimiin bildiği hastanelerde, havaalanlarında ya da kalabalık yerler de bulabileceğimiz içecek yada çukulata biskui alabildiğimiz jetonlu satış makineleri evrim geçiriyor..^dakikada satılan hazır pizzalar ve dondurma makinalarına tam alıştık derken bu makinalar bizi yine şaşırtmaya devam ediyor:Bu makinalarda alışık olduğumuz gibi yiyecek içecek değil artık kıyafet hatta ipod ve iphone aksesuarları, dvd, ilaç, makyaj ürünleri  bile satılıyor.

İşte onlardan biri U*Tique .Santa Monica’da  Fred Segal’da bulunan bu makinadan bilumum güzellik ürünlerinizi sağlayabiliyorsunuz.Bu makinanın başarısı üzerine başka yerlere de konması planlanıyor. Aynı Sephora ve Elizabeth Arden’in kendi adını taşıyan  makinaları olduğu gibi.

Zandra Rhodes Harvey Nichols için ilk diyebileceğimiz bir şatış makınası tasarladı.sadece trendy ürünleri satışını kapsayan bu makina acaba yakında dükkanların ve satış elemanlarının yerini alabilecek mi dersiniz.